ورزشکاران با بکارگیری دستگاه EMS

دستگاه EMS ورزشی از جریانهای الکتریکی با فرکانس پایین و متوسط برای افزایش سطح انقباضات عضلانی طبیعی بدن استفاد

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه EMS ورزشی از جریانهای الکتریکی با فرکانس پایین و متوسط برای افزایش سطح انقباضات عضلانی طبیعی بدن استفاده میکند. تورج ملک محمدی متخصص پزشکی ورزشی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره مزایای استفاده از دستگاه EMS (دستگاه تحریک الکترونیکی عضلات) گفت: زمان مخاطب در استفاده از این دستگاه صرفه جویی میشود و کمک میکند که فشار وزنه از روی مفاصل و عضلات برداشته شود. اکنون زمانی است که ورزشکاران با بکارگیری دستگاه EMS بیشترین چربی سوزی را در کمترین زمان ممکن و بیشترین قدرت و استقامت بدنی را با حداقل هزینه ممکن کسب می­کنند. نکته مهم دیگر این است که نباید دستگاه EMS را به چشم نزدیک کرد. یکی از روشهایی که میتواند در این امر به ما کمک کند و عضلاتمان را سفت و جوان نگه دارد EMS صورت است. دستگاه تحریک الکتریکی عضلات (EMS) یا شبیهساز ورزش یک گجت پوشیدنی است که به نقاط مختلف بدن متصل میشود و ماهیچههای شما را از طریق الکترودهای کوچکی که روی سطح آن قرار دارد تحریک میکند و در نتیجه عمل انقباض عضلانی درست شبیه هنگامی که ورزش میکنید صورت میگیرد.

همچنین اگر پوست حساسی دارید یا به روزاسه و پسوریازیس مبتلا هستید نیز ممکن است استفاده از این دستگاه برای شما مناسب نباشد. بیمارانی که به دلیل قطع نخاع توانایی حرکت دادن اندام حرکتی خود را ندارند ممکن است با گذشت زمان بافت ماهیچه ایی ناحیه آسیب دیده را تا 80 درصد از دست بدهند که این مسئله از نظر روحی بیماران را دچار مشکلات فراوانی می­کند. در صورت وجود آسیب هایی مانند پارگی آشیل یا صدمه دیدن عضلات همسترینگ ممکن است دستگاه ای ام اس وضعیت را وخیم تر کند. EMS نوین ترین سیستم های تمرینی را به صورت کاملا بومی سازی شده در اختیار شما قرار میدهد.ما در تایتان با بومی سازی تمامی تکنولوژی های بکار رفته دردستگاه EMS توانسته ایم محصولی ارایه دهیم که کاملا منطبق بر نیاز های مشتریان عزیزمان در کشورمان باشد. این روش به عنوان شکلی از تمرینات شخصی، میتواند با اهداف تمرینی فردی متعددی منطبق شود. در صورتی که شرایط استفاده از دستگاه EMS را داشته باشید و در شرایط جسمانی خاصی نباشید، این روش میتواند در کنار ورزشهای هوازی و یا قدرتی، با توجه به مزایای قابل توجهی که دارد به عنوان یک مکمل ویژه به شما در رسیدن به اهداف مطلوبتان کمک کند.

ماساژور EM 70 Wireless به صورت بیسیم عمل میکند و آزادی عمل بیشتری را به شما میدهد. تمرین کامل بدن EMS بیش از ۹۰٪ از بافت عضله را همزمان در طول هر انقباض فعال میکند! برای شرکت در دوره ems و شرکت در کلاس های ای ام اس در شیراز به راحتی میتوانید با لیست بهترین باشگاههای فوق تماس گرفته و مشاوره تخصصی دریافت کنید. یک دستگاه EMS بدن شما را تشویق میکند تا وارد یک حالت متابولیک بالا شود و به شما کمک میکند تا بدن خود را، حتی نواحی سرسخت اطراف کمر، باسن و رانهایتان را تقویت کنید و مجسمهسازی کنید. این الکترودها با ارسال پالس های الکتریکی کوچک به ماهیچه های شما در طول تمرین، آنها را منقبض مي كنند و باعث مي شوند در حركات ورزشي فشاري چندين برابر به آنها وارد شود. بنابراین بهتر است افراد تمرینات خود را تحت نظر مربی انجام دهند. طرفداران این تکنیک می گویند که این انقباضات مکرر، همان کار عضلات هنگام تمرینات شدید را انجام می دهد.

با توجه به مضرات ورزش ems برای سنین کمتر از 16 سال، تمرینات ای ام اس برای این گروه توصیه نمی شود. با تشکر از عملکرد در فضای باز ، می توانید آنها را به جاهایی ببرید که آنها آموزش بسیار جالب توجه EMS را تجربه می کنند. اگرچه محصولات موضعی در کنار نوشیدن آب کافی و تغذیه سالم میتوانند تا سالهای سال پوستمان را شاداب نگه دارند، اما باید به عضلات موجود در صورتمان نیز توجه کافی داشته باشیم. Luigi Galvani در سال ۱۷۶۱ اولین شواهد علمی را در رابطه با تاثیر الکتریسیته در انقباض عضله ها ارائه کرد و قرن های بعدی تحقیق های بسیاری روی خواص الکتریکی روی عضله ها انجام شد. بله شما باید در طولانی مدت و به طور مرتب تمرین کنید. اگر هر یک از موارد منع مصرف نسبی زیر در مورد شما صدق میکند، باید برای معاینه و دریافت تأیید کتبی به پزشک مراجعه کنید. این اتفاق باعث تغذیه و اکسیژن رسانی بهتر به سلولها شده و به شما پوستی روشنتر و شادابتر میبخشد. شاید فکر کنید که این اتفاق هیچ راه حلی به جز جراحی ندارد؛ اما در اشتباه هستید. پاتوژن هایی که به قلب می رسند، می توانند منجر به بروز بیماری های قلبی جدی در فرد شوند.


خرید دستگاه EMS

منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن