باشگاه دستگاه ems ریستارت کلاب

باشگاهدستگاه ems ریستارت کلاب، یکی از مدرنترین و کامل ترین باشگاه های ems یا xbody کشور بوده که با کادر و مربی

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

باشگاهدستگاه ems ریستارت کلاب، یکی از مدرنترین و کامل ترین باشگاه های ems یا xbody کشور بوده که با کادر و مربیان مجرب با رزومه درخشان به ورزشکاران کشور خدمات ارائه می کند.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

به همین دلیل ما به پشتوانه بیش از 10 سال تجربه و کارنامه درخشان در زمینه های مختلف بازرگانی و راه اندازی رویدادهای ورزشی، مجموعه دستگاه ems  را با هدف فعالیت تخصصی و متمرکز در جهت ارائه خدمات و فروش تجهیزات های-تک ورزشی تشکیل دادیم، اولین گامهای خود را به عنوان نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش و آموزش تخصصی برند جهانی دستگاه ems برداشتیم. علاوه بر طراحی آن با ویژگی های صفحه لمسی و اطلاعات ردیابی بی نظیر از طریق سیستم آنلاین، این دستگاه جایزه های متعدد طراحی از جمله جایزه 2014 FIBO را برای ظاهر شیک و کاربردیش به خود اختصاص داده است. سیستم طراحی ماژولار، در بررسی انجامشده توسط مدیران عالیرتبه اسکانیا در سال 1994، بهعنوان دلیل اصلی سودآوری مستمر شرکت شناسایی شد. تقویت عضلات باعث بهبود فرم اندام و اصلاح شیوه ایستادن، نشستن، راه رفتن و سایر فعالیت های روزمره خواهد شد.

این تکنولوژی بعدها در ورزش حرفه ای نیز معرفی شد و در ابتدا تنها به توانبخشی ورزشکاران مجروح می پرداخت، تحقیقات در زمینه دستگاه ems نشان داد که این روش تمرینی علاوه بر توانبخشی منجر به افزایش قابل توجهی از استقامت، توان بدنی و تناسب اندام ورزشکاران میشود. بهبود کارایی که در 60 دقیقه تمرین سنتی به سختی قابل دست یافتن است در روش تمرینی دستگاه ems  تنها در 10 الی 20 دقیقه امکان پذیر است. نتیج ریلکسیشن و کاهش درد پس از اولین جلسه قابل مشاهده میباشد. علاوه بر این، هر جلسه تمرینیدستگاه ems زمان کمی را از مادران جوان میگیرد که در کنار محیط دوستانه این ورزش را به گزینه مناسبی برای مادران تبدیل میکند. تمام تلاش مربیان و کادر باشگاه این است که به صورت کامل و حرفه ای با شما همکاری کرده تا به نتایج دلخواهتان دست یابید. تمریناتی که با تحریک الکتریکی عضلات دستگاه ems انجام می شود باعث فعال شدن تمام گروه های عضلانی اصلی در بدن در طول جلسه تمرینی شده و طی 20 دقیقه تمرینات قدرتی با XBody، انقباض عضلانی تقریبا 150 برابر بیشتر از انقباض عضلانی در تمرینات سنتی می باشد که این برابر است با حدود 39000 انقباض عضلانی در هر جلسه تمرین قدرتی.

بنابراين در این روش بسيار سريعتر و موثرتر از روش سنتی به نتیجه خواهید رسید. دستگاه ems میتواند گردش خون روی سطح پوست را افزایش دهد که این کار به فرمدهی مجدد و نرم شدن بافتهای زیرجلدی کمک شایانی میکند. بر اساس تحقیقات مشخص شده است که انجام یک فعالیت سبک نظیر پیاده روی نسبت به یک استراحت کامل باعث ریکاوری بهتر عضلات می شود.به این موضوع ریکاوری فعال نیز گفته میشود.بر اساس گفتهها دستگاه ems نیز میتوانند از طریق پالسهای آرامتر و کوتاه تر به منظور تقلید اثرات یک فعالیت سبک میتواند باعث بهبود ریکاوری شود.این تئوری نیز در واقع رد شده است.تحقیقات نشان داده است که تحریک الکتریکی عضلات باعث بهبود ریکاوری و کاهش دردهای عضلانی نمیشود.دانشمندان بر این عقیده هستند که دلیل این موضوع میتواند این باشد که تحریک الکتریکی عضلات نمیتواند به طریق انجام یک ریکاوری فعال باعث افزایش جریان خون شود. درحالحاضر نیز با توجه به الزامات قانونی اعلامشده در دو حوزه آلایندگی خروجی اگزوز (مطابق با استاندارد یورو۵) و مصرف سوخت خودرو، نصب پیشرانه M24 پلاس بر روی نیسانوانت و پادرا پلاس آغاز شده است. باشگاه ایکس بادی تهران در حال گسترش هستند و هر روز بر تعداد آنها هم افزوده میشود. در حال حاضر بیش از ۴۰ مرکز در تهران و شهرستانها مجهز به این دستگاه هستند و خدمات این ورزش را ارائه میکنند.

همانگونه که از نام آن پیداست ، در این روش از طریق جلیقه مخصوصدستگاه ems ، پالسهای الکتریکی به بدن وارد شده که این پالسها سرعت عضلهسازی را تا ۵ برابر افزایش میدهد . این پالسها فرکانس کمتری نسبت به فیزیوتراپی بدن دارند؛ چرا که عضلات صورت و گردن نسبت به بقیه بدن کوچکتر بوده و برای انقباض به تحریک الکتریکی کمتری نیاز دارند. چرا که در این روش بدون استفاده از وزنه و هرگونه اعمال فشار به بدن، میتوانید استقامت بدن را افزایش داده و وزن خود را به حالت متعادل برسانیم. در آخر باید گفت امروزه تکنولوژی هر قدر افراد را از زندگی سالم دور کرده و آنان را به سمت بی تحرکی، چاقی و افزایش عادات بد غذایی سوق داده، از طرف دیگر ورود تکنولوژی در عرصه ورزش راه حلی را ارائه داده تا افراد بتوانند علاوه بر کمبود وقت و تمامی موانع، راهی برای انجام تمرینات ورزشی به صورت منظم در زندگی خود پیدا کنند. ما برای اینکه بتوانیم عضله خود را منقبض کنیم.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن